Baterie umywalkowe Kohlman – piękna i elegancka armatura

Co musisz wiedzieć o bateriach Kohlman?

Baterie bez wątpienia są jednymi z ważniejszych elementów każdej łazienki. Wybór ich jest ogromny! Współczesne baterie, jakie oferują nam producenci różnią się między sobą wielkością, przeznaczeniem, funkcjami, materiałem z jakiego zostały wykonane a także i kolorystyką.

Można trafić na takie, które cechuje wysoka jakość a także i takie, które okażą się niesprawne w krótkim czasie od rozpoczęcia użytkowania. Dlatego warto jest wybrać takie, które pochodzą od sprawdzonych producentów. Jednym z nich jest marka Kohlman, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem – idź do sklepu Kohlman www.lazienkiabc.pl/Kohlman-p156/Baterie-umywalkowe-c11

baterie Kohlman

Wyjątkowe baterie umywalkowe Kohlman

Jednymi z wyróżniających się baterii na rynku są te marki Kohlman. Jest to polska marka, która szturmem zdobywa nie tylko rodzime rynki, ale także i zagraniczne. Nie ma się czemu dziwić, bo produkty tego producenta wyróżniają się na tle innych zarówno jakością jak i walorami estetycznymi. Baterie Kohlman wyposażone zostały w ceramiczne głowice, które przez długi czas są bezawaryjne. Zaletą tych modeli jest też materiał z jakiego zostały wykonane. Są to baterie mosiężne. Do wykonania ich został użyty wysokiej jakości mosiądz, który nie koroduje, a także i jest odporny na wiele negatywnych czynników.

Baterie wyposażone są w perlatory, dzięki którym wypływająca woda jest napowietrzona i ma zwiększoną objętość. W rezultacie zużywamy jej mniej. Baterie Kohlman dostępne są nie tylko w wielu kształtach, ale i wariantach kolorystycznych. Czarne baterie Kohlman są prawdziwym hitem ostatnich sezonów! Idealnie nadają się do wnętrze w stylu loft, skandynawskich czy takich, w których po prostu ważna jest estetyka. Producent w swoim asortymencie posiada także baterie grafitowe. To właśnie one ze względu na ciekawy design są idealną propozycją wielu niebanalnych aranżacji.