baterie lazienkowe Kohlman

Baterie umywalkowe Kohlman – piękna i elegancka armatura

Co musisz wiedzieć o bateriach Kohlman?

Baterie bez wątpienia są jednymi z ważniejszych elementów każdej łazienki. Wybór ich jest ogromny! Współczesne baterie, jakie oferują nam producenci różnią się między sobą wielkością, przeznaczeniem, funkcjami, materiałem z jakiego zostały wykonane a także i kolorystyką.

Można trafić na takie, które cechuje wysoka jakość a także i takie, które okażą się niesprawne w krótkim czasie od rozpoczęcia użytkowania. Dlatego warto jest wybrać takie, które pochodzą od sprawdzonych producentów. Jednym z nich jest marka Kohlman, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem – idź do sklepu Kohlman www.lazienkiabc.pl/Kohlman-p156/Baterie-umywalkowe-c11

baterie Kohlman

Wyjątkowe baterie umywalkowe Kohlman

Jednymi z wyróżniających się baterii na rynku są te marki Kohlman. Jest to polska marka, która szturmem zdobywa nie tylko rodzime rynki, ale także i zagraniczne. Nie ma się czemu dziwić, bo produkty tego producenta wyróżniają się na tle innych zarówno jakością jak i walorami estetycznymi. Baterie Kohlman wyposażone zostały w ceramiczne głowice, które przez długi czas są bezawaryjne. Zaletą tych modeli jest też materiał z jakiego zostały wykonane. Są to baterie mosiężne. Do wykonania ich został użyty wysokiej jakości mosiądz, który nie koroduje, a także i jest odporny na wiele negatywnych czynników.

Baterie wyposażone są w perlatory, dzięki którym wypływająca woda jest napowietrzona i ma zwiększoną objętość. W rezultacie zużywamy jej mniej. Baterie Kohlman dostępne są nie tylko w wielu kształtach, ale i wariantach kolorystycznych. Czarne baterie Kohlman są prawdziwym hitem ostatnich sezonów! Idealnie nadają się do wnętrze w stylu loft, skandynawskich czy takich, w których po prostu ważna jest estetyka. Producent w swoim asortymencie posiada także baterie grafitowe. To właśnie one ze względu na ciekawy design są idealną propozycją wielu niebanalnych aranżacji.

bateria lazienkowa retro Wcześniejszy wpis Bateria natynkowa czy podtynkowa?
bateria Następny wpis Bateria termostatyczna – czy warto kupić?