miska do WC

Najciekawsze kolekcje misek WC

Może wydawać się moda i trendy nie dotykają branży sanitarnej. Nic bardziej mylnego, ponieważ w tej dziedzinie również pojawiają się hity i to nie tylko jednego sezonu. Niektóre produkty cieszą się większym zainteresowanie niż inne. Wpływ na to ma jakość ich wykonania oraz nowe katalogi wśród producentów. Które propozycje są najciekawsze, a do tego praktyczne? O tym już poniżej

nowoczesna ceramika

Higiena i estetyka użytkowania dzięki misce WC bez rantu

Kiedyś wybór misek WC był mały. W sklepach nie było wyboru i decydowaliśmy się na zakup tego produktu, który był dostępny lub który po prostu udało nam się zdobyć. Na szczęście czasy się zmieniły i dziś mamy dużą dostępność produktów, które zapewniają nam szeroki wybór. Dość ciekawą propozycją są miski WC bez rantu spłukującego. Zamknięty kołnierz miski sprawia, że do zakamarków nie docierają zarazki i bakterie, które licznie namnażają się podczas użytkowania.

Ponadto, rozwiązanie to wiąże się z mniejszym zużyciem produktów czyszczących, które zostałyby użyte podczas mycia toalety. Miska bez kołnierza to połączenie estetyki i higieny. Mniejsze zużycie wody podczas spłukiwania także nie jest bez znaczenia. W niektórych modelach zastosowano technologię, która zapobiega notorycznemu osadzaniu się kamienia i zabrudzeń. To także wpływa na plus przy wyborze modeli bez rantu. Chcąc oszczędzić lub zyskać miejsce w łazience o mniejszej powierzchni można zdecydować się na miskę wiszącą, która zapewnia bezproblemowy dostęp pod nią po to, aby doprowadzić powierzchnię do czystości. To będzie idealne uzupełnienie minimalistycznych wnętrz.

Miski WC myjące – zbędny luksus czy wygoda?

Wraz z rozwojem ceramiki i technologii pojawiło się wiele udogodnień, które doceniają użytkownicy łazienek i toalet. Toaleta myjąca łączy elementy toalety ustępowej z bidetem. W łazienkach, w których nie ma miejsca na te dwa produkty, sprawdzi się idealnie. W niektórych krajach to standard. W Polsce także pojawiają się one coraz częściej. Są nie tylko wygodne, ale i eleganckie. Co najważniejsze poprawiają komfort użytkowania, zapewniając higienę na każdym kroku. Działanie samego mechanizmu nie jest skomplikowane, a montaż tej miski nie wymaga dodatkowych przeróbek w instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Tryskający strumień wody dostarcza strumień ciepłej wody, która wydobywa się z dyszy. Praktycznie każdy model daje możliwość regulacji natężenia wody. Dzięki temu można go dopasować do swoich własnych potrzeb. Co najważniejsze urządzenie jest bardzo higieniczne, ponieważ posiada funkcję automatycznego czyszczenia. Ponadto obecne modele posiadają szereg dodatkowych funkcji, z którymi warto się zapoznać przed zakupem. Należą do nich między innymi suszenie czy automatyczne otwieranie deski sedesowej. Na szczególną uwagę zasługują modele z natryskiem do higieny intymnej. Są one doceniane nie tylko przez kobiety, ale i przez mężczyzn, którzy chwalą sobie to wygodne, a zarazem komfortowe rozwiązanie. W związku z szerokim wyborem asortymentu można dopasować miskę WC do indywidualnych potrzeb, wybierając tą, która jest dla nas najciekawszą propozycją.

umywalki łazienkowe Wcześniejszy wpis Ceramika sanitarna do małych łazienek i toalet
ceramika Deante Następny wpis Nowoczesna ceramika w kolorze od Deante!