ceramika Deante

Nowoczesna ceramika w kolorze od Deante!

Łazienka jeszcze do niedawna była miejscem, które służyło do wykonania czynności higienicznych, ewentualnie prania. Dziś słowo “łazienka” znacznie zmieniło swoje znaczenie. Jest to bowiem miejsce, w którym można się zrelaksować, odprężyć po ciężkim dniu. Z tego względu jej wnętrze powinno być w każdym detalu spójne, estetyczne i wpływające na poczucie relaksacji, a jednocześnie powinno być funkcjonalne.

Producenci z branży sanitarnej wprowadzają na rynek co rusz nowe produkty, które wyróżniają się nie tylko ergonomią, ale i ciekawym designem. Tak jest też w przypadku ceramiki marki Deante! Zastanawiasz się nad zakupem miski WC, umywalki lub innych elementów wnętrza w kolorze? Jeśli tak – koniecznie przeczytaj poniższy wpis!

kolorowa ceramika

Miska WC wcale nie musi być biała!

Myśląc o misce WC w pierwszej kolejności wyobrażamy sobie produkt, który jest biały. Jest to najpopularniejszy kolor ceramiki sanitarnej, kojarzy się z czystością, higieną i po prostu pasuje do charakteru wnętrza. Coraz większą popularnością cieszą się jednak miski WC, które są inne, niesztampowe. Takie, które nie tylko mają dobrze spełniać swoją funkcję, ale także być ciekawym elementem wystroju.

Z całą pewnością takie właśnie są miski WC Deante Peonia w kolorze antracyt. Modele te zaskakują swoją estetyką i ze względu na nią nadają się wielu współczesnych aranżacji. Sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych oraz takich, w których ważne są ciekawe detale. Miska WC Deante nie tylko wyróżnia się spośród innych, dostępnych na rynku walorami wizualnymi, ale także i parametrami technicznymi! Wystarczy wspomnieć, że model ten posiada ukryte mocowania, jest bezkołnierzowa oraz wyposażona w technologię PROECO. To właśnie dzięki niej, podczas normalnego, codziennego użytkowania można znacznie zmniejszyć zużycie wody.

Umywalka stawiana na blat w kolorze antracyt – tylko od Deante!

Strefa umywalki jest najważniejszą w całej łazience. Spowodowane jest to co najmniej kilkoma czynnikami. Przede wszystkim wchodząc do łazienki, w pierwszej kolejności zazwyczaj widzimy umywalkę. Montowana jest ona po prostu naprzeciwko drzwi. Jest to też strefa, z której korzysta się najczęściej. Przy kilkuosobowej rodzinie może być to nawet kilkadziesiąt razy dziennie. To właśnie tam zaczyna i kończy się dzień.

Z tych właśnie względów wybór odpowiedniej umywalki, powinien być dokładnie przemyślany. Powinna być ona funkcjonalna oraz pasująca do wnętrza. W ofercie polskiego producenta Deante niedawno znalazły się umywalki stawiane na blat w kolorze antracyt. Praktycznie od wprowadzenia ich na rynek, produkty te cieszą się wciąż rosnącym zainteresowaniem. Modele te nie posiadają przelewu, dzięki czemu są bezproblemowe podczas utrzymania czystości.

Cienki rant umywalki Deante, wpisuje się w estetykę wnętrz nowoczesnych i minimalistycznych. Pomimo cienkości ścianek, produkt ten jest trwały i odporny na wiele czynników. Największą zaletą umywalki, jest kolor, który zachwyca, przyciąga uwagę i dodaje wnętrzu, w jakim się znajdzie ciekawego charakteru.

miska do WC Wcześniejszy wpis Najciekawsze kolekcje misek WC
Jak zaaranżować łazienkę w stylu art Deco? Następny wpis Jak zaaranżować łazienkę w stylu art Deco?