Umywalka łazienkowa Cersanit Caspia

Recenzja – Umywalka łazienkowa Cersanit Caspia

Łazienka często jest pomieszczeniem, które zostało zaprojektowane w taki sposób, by sprostać wymaganiom każdego domownika. Jest więc połączeniem stylów aranżacyjnych, które wyrażają indywidualne preferencje. Do takich wnętrz niełatwo jest dobrać optymalne wyposażenia, którego jednym z ważniejszych elementów są umywalki.  Z jednej strony nowoczesne, z drugiej klasyczne – takie właśnie są umywalki łazienkowe Cersanit Caspia. Można stwierdzić, że to właśnie te modele spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli chcesz poznać opinie na ich temat i dowiedzieć się czegoś więcej – koniecznie zapoznaj się z naszą poniższą recenzją. Zapraszamy!

Polecana przez projektantów – umywalka łazienkowa Cersanit Caspia!

Umywalki Cersanit Caspia to przede wszystkim modele nablatowe, które posiadają podwyższony rant. Seria składa się z umywalek nablatowych o różnych kształtach i wymiarach, a także i z umywalki podblatowej. Modele te (oprócz umywalki podblatowej) posiadają strefę odkładczą, która znajduje się na tylnej ściance/rancie, tam gdzie zamontowana jest bateria. Taki element jest nie tylko dekoracją, ale także i sprawia, że umywalki Cersanit zwiększają znacznie swoją funkcjonalność.

Sprawdza się to przede wszystkim w niewielkich łazienkach, w których nie ma zbyt dużych blatów i zawsze brakuje powierzchni, na której można ustawić niezbędne akcesoria czy produkty. Dzięki tej strefie z łatwością można postawić szczoteczkę do zębów, pastę itp.

Recenzja – Umywalka łazienkowa Cersanit Inverto

Czy warto kupić umywalkę łazienkową Cersanit Caspia?

Oczywiście, że tak! Umywalki te, zresztą podobnie jak umywalki Cersanit Moduo są niezwykle popularne. Poza tym umywalki Cersanit Caspia zostały wykonane z dobrych i trwałych materiałów, posiadają estetykę, dzięki której wpisują się w wiele aranżacji. Atutem tych modeli jest również ich przystępna, niska cena.

Umywalka sprzedawana jest razem z szablonem umożliwiającym wycięcie. Poza tym posiada otwór pod baterie oraz przelew. Modele nablatowe posiadają standardowe otwory pod baterię, wynoszące 35 mm.

Umywalka łazienkowa Cersanit Moduo Wcześniejszy wpis Recenzja – Umywalka łazienkowa Cersanit Moduo
Umywalka łazienkowa Cersanit City Następny wpis Recenzja – Umywalka łazienkowa Cersanit City