Umywalka łazienkowa Cersanit City

Recenzja – Umywalka łazienkowa Cersanit City

Szukasz umywalki, która idealnie sprawdzi się w Twojej nowoczesnej, minimalistycznej łazience? Jeśli to tak – to koniecznie przyjrzyj się bliżej umywalce łazienkowej Cersanit City! Model ten inspirowany jest życiem w wielkim mieście, w którym z jednej strony dużo się dzieje, z drugiej zaś dom jest oazą, w której nie jesteśmy atakowani przez różne bodźce. Łazienka w takich domach odgrywa niezwykle ważną rolę. Jest bowiem nie tylko miejscem funkcjonalnym, ale także i namiastką SPA.

Nowoczesna i minimalistyczna – umywalka Cersanit City!

Umywalka Cersanit City jest produktem, który od momentu pojawienia się na rynku cieszy się wciąż rosnącym zainteresowaniem. Modele pochodzące z tej linii nie posiadają zbyt wielu zbędnych krawędzi, które mogą tylko zburzyć harmonię i prostotę linii. Widoczne są to natomiast liczne zaoblenia, a także i nieoczywiste kształty, które przywodzą na myśl ciekawe rzeźby, dzieła sztuki.

Umywalki Cersanit City, podobnie jak umywalki Cersanit Crea wybierane są zazwyczaj do aranżacji nowoczesnych, takich w których mniej znaczy więcej. Ważna jest jakość wykonania a nie ilość.

Recenzja – Umywalka łazienkowa Cersanit Caspia

Co jest wyróżnikiem umywalki Cersanit City?

Wyróżnikiem umywalek Cersanit z pewnością jest ceramiczny biały korek, który tworzy spójną powierzchnię razem z całą umywalką. Jest  to korek typu klik – klak, którym można z łatwością się posługiwać. Atutem jest z pewnością także idealnie gładka powierzchnia, dzięki której czyszczenie umywalki jest niezwykle proste. Zanieczyszczenia bowiem nie osadzają się a spływają razem z wodą.

Na wyróżnienie z pewnością zasługuje umywalka nablatowa okrągła Cersanit City, która w rzeczywistości ma nieregularny kształt. Jest to model, który z pewnością przyciąga uwagę i będzie dekoracją każdego łazienkowe wnętrza, w którym się znajdzie.

Umywalka łazienkowa Cersanit Caspia Wcześniejszy wpis Recenzja – Umywalka łazienkowa Cersanit Caspia
umywalka łazienkowa Cersanit Crea Następny wpis Recenzja – Umywalka łazienkowa Cersanit Crea