Umywalka łazienkowa Cersanit Inverto

Recenzja – Umywalka łazienkowa Cersanit Inverto

Wnętrza luksusowe, glamour, nowoczesne – muszą mieć odpowiednią oprawę. W takich aranżacjach nie powinno być żadnych przypadkowych elementów. To zresztą właśnie tam jakość oraz ciekawa estetyka powinny iść z sobą w parze. Umywalki łazienkowe Cersanit z pewnością sprawdza się właśnie w takich wyjątkowych projektach. Są to modele, które są połączeniem najwyższej jakości oraz ciekawego designu. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat umywalek łazienkowych Cersanit Inverto – koniecznie zapoznaj się z naszą poniższą recenzją. Zapraszamy!

Ultranowoczesna umywalka Cersanit Inverto

Można ogólnie stwierdzić, że wszystkie elementy, które wchodzą w skład serii Cersanit Inverto charakteryzują się ergonomią, ciekawym, niesztampowym designem. Z pewnością są powiewem czegoś świeżego na rynku. Na uwagę zasługują umywalki meblowe Cersanit Inverto, które idealnie komponują się z meblami z tej właśnie serii.

Modele te nie są symetryczne. Z pozoru proste linie i forma ujawniają wnętrze, które zaprojektowane jest w taki sposób, by użytkowanie umywalki było komfortowe, a zarazem by całość wyróżniała się od ogólnie przyjętych form. Spora strefa odkładcza sprawia, że można nie tylko postawić niezbędne akcesoria czy kosmetyki, ale także i ciekawie ozdobić to miejsce.

Recenzja – Umywalka łazienkowa Cersanit Moduo

Wysoka jakość umywalek łazienkowych Cersanit Inverto!

Tak jak w przypadku umywalek Cersanit Crea – te z kolekcji Inverto również zostały wykonane ze specjalnego materiału ceramicznego Rocklite. Materiał ten wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością. Umywalka Cersanit Inverto jest szkliwiona w 100%. To właśnie dzięki temu można ją bezproblemowo czyścić. Atutem jest też jednolity kolor, który pasuje do wszystkich produktów marki Cersanit.

W serii znajdują się nie tylko umywalki meblowe, ale także i umywalki nablatowe Cersanit inverto, które ciekawie prezentują się z blatami. Ze względu na spora różnotonność rozmiarową – z łatwością można wybrać i dopasować idealną umywalkę do swoich potrzeb.

ranking umywalek cersanit Wcześniejszy wpis Umywalki łazienkowe Cersanit – Top5 umywalek w 2022 roku!
Umywalka łazienkowa Cersanit Moduo Następny wpis Recenzja – Umywalka łazienkowa Cersanit Moduo