Umywalka łazienkowa Cersanit Moduo

Recenzja – Umywalka łazienkowa Cersanit Moduo

Uniwersalny charakter, prostota i praktyczne rozwiązania – to z pewnością synonimy nowej kolekcji Cersanit Moduo. W całej serii znalazły się nie tylko meble łazienkowe, kabiny prysznicowe czy miski WC, ale także niezwykle popularne umywalki łazienkowe Cersanit. Te ostatnie doceniane są nie tylko przez klientów indywidualnych, ale także projektantów wnętrz czy wykonawców. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat umywalek Cersanit Moduo – nie czekaj i zapoznaj się z naszą poniższą recenzją. Zapraszamy!

Umywalki Cersanit Moduo – idealne do każdej łazienki!

Umywalki łazienkowe Cersanit Moduo to modele, które są zróżnicowane względem siebie nie tylko rodzajem, ale także i estetyką, wielkością i kształtem. W serii tej jednymi z częściej wybieranych są umywalki meblowe Cersanit Modulo. Wszystko dlatego, że to właśnie one idealnie komponują się z meblami z kolekcji, często są wręcz sprzedawane w zestawach. Co jest rozwiązaniem wygodnym i często korzystniejszym cenowo.

Umywalki meblowe Cersanit Moduo dostępne są w różnych rozmiarach. Każdą z nich można wybrać w opcji głębokości standardowej lub powiększonej. Modele te dostępne są w szerokości od 40 cm do nawet 80. Dzięki temu sprawdzą się w każdej łazience czy toalecie, bez względu na jej wymiar.

Recenzja – Umywalka łazienkowa Cersanit Crea

Umywalki nablatowe i wpuszczane w blat Cersanit Moduo!

Należy wspomnieć, że tak jak w przypadku umywalek Cersanit Caspia – tu także dostępne są modele nablatowe czy wpuszczane w blat. Umywalki nablatowe Cersanit Moduo posiadają wyższy rant, dzięki któremu korzystanie z nich i wykonywanie danych czynności higienicznych jest jeszcze prostsze. Modele te idealnie prezentują się w połączeniu z blatami, także dostępnymi w całej kolekcji.

Na uwagę zasługują również umywalki wpuszczane w blat, które dostępne są w trzech wymiarach: 50, 60 i 80 cm. Można je stosować zarówno w połączeniu z szafkami podumywalkowymi, jak i blatami.

Umywalka łazienkowa Cersanit Inverto Wcześniejszy wpis Recenzja – Umywalka łazienkowa Cersanit Inverto
Umywalka łazienkowa Cersanit Caspia Następny wpis Recenzja – Umywalka łazienkowa Cersanit Caspia