ranking umywalek cersanit

Umywalki łazienkowe Cersanit – Top5 umywalek w 2022 roku!

Umywalka jest jednym z ważniejszych elementów wyposażenia każdej łazienki. Chyba nikt zresztą nie jest w stanie wyobrazić sobie funkcjonalnego wnętrza właśnie bez niej. To właśnie przy niej zaczynamy i kończymy dzień, a także i jest to ten element, który znajduje się zazwyczaj na przeciwko wejścia do wnętrza. Tym samym dobrze dobrana umywalka, powinna być nie tylko funkcjonalna, ale także i estetyczna, pasująca do danego stylu aranżacji. Według ekspertów, projektantów wnętrz, a także i klientów indywidualnych jednymi z lepszych są umywalki łazienkowe Cersanit. W dzisiejszym wpisie chcemy przybliżyć 5 modeli, które w ostatnich sezonach cieszą się największą popularnością. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

umywalki łazienkowe Cersanit

Top of the top – czyli umywalka łazienkowa Cersanit Crea!

Współczesne umywalki łazienkowe znacznie różnią się od tych, które znajdowały się w domach Polaków kilka czy kilkanaście lat tame. Są to bowiem modele, które zostały wykonane z dbałością o każdy detal. Do ich produkcji użyto wytrzymałych, ale i estetycznych materiałów. Tak właśnie jest w przypadku umywalek łazienkowych Cersanit Crea. Modele te zachwycają swoim designem, ale i parametrami technicznymi!

Umywalki łazienkowe Cersanit Crea posiadają cienkie ścianki. Wyprodukowane zostały ze specjalnej masy ceramicznej o zwiększonej wytrzymałości Rocklite. Dla tej technologii producent opracował nowe szkliwo, które jest idealnie dopasowane do cienkich rantów umywalki. Umywalki łazienkowe Cersanit Crea wyróżniają się wyjątkową gładkością, są przy tym jednolicie białe. Modele te ze względu na estetykę sprawdzą się nie tylko w łazienkach nowoczesnych i minimalistycznych, ale także i we wnętrzach klasycznych. Seria umywalek Cersanit Crea składa się z modeli nablatowych, meblowych oraz wpuszczanych w blat. Dostępne są umywalki Cersanit Crea 80, jak i umywalki Cersanit Crea 38 – tym samym są odpowiednie do różnych łazienek, bez względu na ich metraż.

umywalki Cersanit Crea

Ceramika inspirowana miejskim klimatem – umywalka łazienkowa Cersanit City

Nowoczesna, stonowana, lekko surowa – taka właśnie jest łazienka utrzymana w typowo miejskim stylu. Z pewnością w tego typu aranżacjach idealnie sprawdzi się umywalka łazienkowa Cersanit City. Umywalki z tej linii posiadają zaoblenia, a ich wyróżnikiem jest biały korek, które pasuje do koloru ceramiki. Umywalka Cersanit City z korkiem tworzy harmonijne połączenie, które z pewnością będzie miało wpływ na charakter łazienki.

Atutem umywalek Cersanit City jest oczywiście także łatwa do czyszczenia, idealnie gładka powierzchnia. Serie składa się nie tylko z umywalek meblowych w różnych kształtach, ale także i z umywalek meblowych. Do najbardziej popularnych zaliczyć można umywalkę Cersanit City 60. Ze względu na wymiary model ten sprawdzi się nie tylko w dużych i przestronnych łazienkach, ale także i w średnich. Do łazienek mniejszych wybrać można umywalkę Cersanit City 50, która jest również funkcjonalna, jak modele szersze.

umywalki Cersanit City

Umywalka łazienkowa Cersanit Caspia – klasyczna i nowoczesna!

W ofercie renomowanego producenta umywalek Cersanit znajdują się modele, które cieszą się sporym zainteresowanie i to już od wielu sezonów. Modele te wyróżniają się ergonomią, ciekawą estetyką. Poza tym umywalki Cersanit Caspia dostępne są w atrakcyjnych cenach. Wyróżnikiem tych modeli, szczególnie jeśli chodzi o umywalki nablatowe jest to, że posiadają przy jednym z rantów dodatkową strefę odkładczą. Być może jest to ten element, który zmniejsza miskę, jednak jest to też ten element, który umożliwia odłożenie i postawienie szczotek do zębów, pasty itp, wtedy, jeśli nie mamy do dyspozycji zbyt wiele blatu. Poza tym w przypadku umywalek nablatowych Cersanit Caspia – jest to też dodatkowy element dekoracyjny.

Umywalki łazienkowe Cersanit Caspia posiadają otwór przelewowy, a także i otwór na baterię znajdujący się na w centralnym miejscu przy zewnętrznym rancie. Umywalka posiada standardowy otwór pod baterię 35 mm. Sprzedawana jest w zestawie razem z szablonem ułatwiającym wycięcie otworów montażowych.

Umywalka łazienkowa Cersanit Caspia

Designerskie umywalki łazienkowe Cersanit Moduo

Wyposażenie łazienkowe według ekspertów powinno być z jednej strony uniwersalne, z drugiej pasujące do aktualnych trendów wnętrzarskich. Połączenie takie wydawać, by się mogło niemożliwe do osiągnięcia. Okazuje się jednak, że seria Moduo Cersanit jest jedną z tych, która potrafi łączyć nawet najbardziej skrajne atuty.

Umywalki łazienkowe Cersanit Moduo zachwycają nie tylko swoją funkcjonalnością, parametrami technicznymi, ale także i designem! Z pewnością staną się ciekawym wyróżnikiem każdej łazienki, w której się znajdą. Na uwagę zasługuje fakt, że umywalki Cersanit Moduo są w 100% szkliwione. Właśnie dzięki temu tak łatwo jest utrzymać je w należytej czystości. Poza tym szkliwienie ich ma wpływ na design. W ofercie producenta dostępne są nie tylko umywalki nablatowe Cersanit Moduo, ale także i modele meblowe czy wpuszczane w blat. Umywalki idealnie komponują się z meblami i ceramiką sanitarną z tej samej serii.

umywalki nablatowe Cersanit moduo

Minimalistyczna – umywalka łazienkowa Cersanit Inverto

Umywalki łazienkowe Cersanit Inverto są modelami, które cieszą się wciąż niesłabnącą popularnością. To właśnie one są chętnie wybierane przez projektantów wnętrz. Ze względu na design sprawdzą się idealnie nie tylko w ultranowoczesnych i minimalistycznych aranżacjach, ale także i w łazienkach kobiecych, glamour, luksusowych.

Umywalki łazienkowe Cersanit Inverto zostały wykonane ze specjalnej masy ceramicznej Rocklite. Materiał ten charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością. Umywalki zostały pokryte nowym pod względem technologicznym szkliwem, które pokrywa jest w 100%. Dzięki czemu powierzchnia umywalek Cersanit Inverto jest idealnie gładka – tym samym bezproblemowa podczas czyszczenia. Zastosowanie specjalnej masy ceramicznej sprawia, że umywalka może mieć cienki rant, które wyjątkowo wytrzymałe oraz odporne na wiele czynników. Są to modele, które są także dużo lżejsze od typowych umywalek.

Jak zaaranżować małą łazienkę w stylu prowansalskim? Wcześniejszy wpis Jak zaaranżować małą łazienkę w stylu prowansalskim?
Umywalka łazienkowa Cersanit Inverto Następny wpis Recenzja – Umywalka łazienkowa Cersanit Inverto